Opinie o Nas
  • PENSETA PĘSETA PINSETA PRZEDŁUŻANIE RZĘS P1
Nowość

PENSETA PĘSETA PINSETA PRZEDŁUŻANIE RZĘS P1

Producent: Beauty Tools
Seria: nowa
Koszt od
8,99 zł
/ szt.
Długie rzęsy to kwintesencja kobiecości. Zawsze kojarzą się one z subtelnością i wrażliwością. Jeżeli do tego są jeszcze gęste, zadbane i ładnie zawinięte – będą cudowną ozdobą dla pięknych oczu. Penseta pęseta pinseta przedłużanie rzęs P1 pozwoli Ci na sztuczne wydłużenie Twoich rzęs metodą 1:1.

Specjalnie wyprofilowanie narzędzia stwarza dobrą okazję do łatwego nakładania. Pęseta bardzo wygodnie leży w dłoni i ponadto zostałą wykonana ze stali nierdzewnej. Dzięki temu nie podlega ani korozji, ani żadnym innym uszkodzeniom mechanicznym.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel