Opinie o Nas

Lakiery hybrydowe SEMILAC - recenzja

2018-09-13
 Lakiery hybrydowe SEMILAC - recenzja Ostatnimi czasy najbardziej powszechną metodą stylizacji stał się manicure hybrydowy, łączący w sobie cechy tradycyjnego lakieru oraz żelu. Jego największą zaletą jest oczywiście trwałość, ponieważ w przeciwieństwie do zwyczajnych lakierów, utrzymuje się na paznokciach o wiele dłużej. Na dodatek wykazuje wysoką wytrzymałość i ochronę przeciw zadrapaniom oraz wszelkim uszkodzeniom, które spotykają każdą z nas podczas wykonywania codziennych obowiązków. Bez wątpienia niemałą zaletą jest również fakt, iż stosując tzw. „hybrydę” nie musimy martwić o spędzanie godzin przy suszeniu pazurków. Lakiery hybrydowe wysychają momentalnie pod wpływem światła ze specjalnej lampy UV. Na rynku zdecydowaną popularnością cieszą się lakiery hybrydowe marki Semilac. Czy warto wybrać produkt tej firmy i czy rzeczywiście są tak dobrej jakości, jak zapewnia producent? Zapraszam do przeczytania naszej recenzji!

Lakiery hybrydowe Semilac

Producent oferuje klientkom lakiery hybrydowe umieszczone w buteleczce o pojemności 7 ml. Ich ceny wahają się w granicach 19-39 zł, w zależności od linii, do której należą, gamy kolorystycznej oraz dodatków, np. w postaci świecących drobinek. Po przeprowadzonej analizie, możemy stwierdzić, iż cena w stosunku do jakości produktów jest naprawdę przystępna, gdyż kosmetyk utrzymuje się na płytce paznokcia nawet 4 tygodnie bez nieestetycznych odprysków.


Biorąc pod uwagę bogatą gamę kolorów oraz ich jakość, jesteśmy przekonani, że każda z klientek znajdzie produkt idealnie dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb. Odcienie są żywe, błyszczące, nadające płytce zdrowego i co najważniejsze nie sztucznego wyglądu. Warto również zaznaczyć, że w celu uzyskania efektu całkowitego krycia wystarczy zastosowanie jedynie dwóch cienkich warstw lakieru, dzięki czemu produkt jest wydajny. Konsystencja lakierów firmy Semilac nie jest zbyt gęsta ani zbyt rzadka, jak często zdarza się przy zakupie różnego rodzaju kosmetyków hybrydowych, a lakier podczas pokrywania paznokci nie zalewa skórek.


Oprócz lakierów hybrydowych Semilac proponuje również bazy podkładowe oraz witaminowe, topy nabłyszczające oraz nadające efekt matu, a także lakiery hybrydowe hardi, których zadaniem jest przedłużenie paznokci o kilka mm.

Produkt możemy usunąć z płytki za pomocą tzw. removera lub czystego acetonu.

Podsumowując, lakiery hybrydowe Semilac są warte polecenia dla każdej przedstawicielki płci pięknej, której zależy na efektownym i oryginalnym wyglądzie paznokci, a także na utrzymaniu trwałości jak najdłużej. Produkty dopasowane są w ten sposób, aby mogła stosować je nawet osoba nie posiadająca doświadczenia w wykonywaniu manicure hybrydowego, dlatego świetnie sprawdzą się w warunkach domowych, bez konieczności odwiedzania gabinetów kosmetycznych.

Firma bardzo się rozwija ostatnimi czasy zrobiła super produkt semilac baza extend dzięki któremu działa jako baza na której możesz odrazu przedłużać jest po prostu super polecam kazdemu 


 

pixel